.vc_custom_1491733834790{padding-top: 0px !important;padding-bottom: 0px !important;}.vc_custom_1491733840392{padding-top: 0px !important;padding-bottom: 0px !important;}

O A VİLLALAR

Modern mobilyalar ve açık koyu renklerin birbiriyle uyum içinde kullanıldığı yüksek tavanlı antre, tablolar ile zengileştirilmiş. Merdivenlerde rıht kullanılmayarak dışarının ferahlığı eve taşınıyor.

Country tasarım anlayışı ve oturma gruplarının konforunun kesiştiği geniş mutfak, ada ile ayrılıp kullanıcılarına çok fonksiyonlu bir alan yaratıyor.

Çağdaş tasarım anlayışına sahip salon bahçeye ve geniş terasına açılan kapılarıyla daha ferah bir yaşam alanı sunmaktadır.
Yusuf Konat

Evin geneline yayılan avangarde etki salonda da etkisini sürdürüyor. İyonik sütunların üzerinde bir sanat eseri gibi yükselen asma tavan görsel zenginliğini gizli ışıklandırmaları ve kristal avizeleriyle tüm misafirlerine hissettiriyor. Mobilya ve perdelerdeki yumuşak doku, salondaki avangarde tasarıma konfor katıyor

Açık renklerin hakim olduğu mutfak, mobilyası üzerindeki işçilik ve yurtdışından getirtilen mermerlerle mekana ferahlığın yanında kalite de sunuyor.

Ebeveyn odasında separator görevi gören aynalarla ayrılan iki mekan toprak tonlarıyla birlikte kullanılan renkler odaya enerji ve fonksiyon getiriyor.

  • /